Hakkımızda

Bizi yakından tanımanız için birkaç bilgi
Tanıtım filmlerinize farklı bir bakış açısı getirin…
sinema konseyiAF Yapım tecrübeli ekibi, %100 yerli üretimi hava araçları ve alanında uzman kurgu ekibi ile havadan çekim ve prodüksiyon hizmetleri vermektedir. Hava araçları üzerinde yapılan AR-GE çalışmaları ile size daha iyi hizmet vermekten gurur duyarız. Gücünü yaratıcı ve işini seven ekibinden alan AF Yapım havadan görüntüleme ve prodüksiyon hizmetleri ile siz müşterilerimizle buluşmaktadır.  

 

Deneyimli uçuS ekibi

Tanıtım filmlerimizi ve çekimlerimizi; farklı bakış açıları ve önemli detayları ön plana çıkararak renklendirmekteyiz. Hava araçlarımızı; tecrübeli ve tanıtım filmleriyle yakından ilgili ekibimiz sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak ve her zaman emniyeti gözeterek uçurmaktadır.

 

Profesyonel Kurgu Ekibi

Televizyon ve sinema dünyasını yakından tanıyan, reklam sektörünü iyi bilen kurgu ekibimiz ile havadan çekimlerimizi ve tanıtım filmlerinizi bir üst düzeye taşıyoruz.

 

AR-GE  ÇALISMALARI

Multikopterler, helikopterler ve diğer hava araçları üzerine; beraber çalışmalar yürüttüğümüz AR-GE firmamız ile size istediğinizi elde etme fırsatı sunuyoruz. Proje bazlı, müşterilerin istedikleri özelliklerde hava araçları üretmekte ve geliştirmekteyiz. Hava araçları üzerinde yaptığımız çalışmalar sonucunda size daha fazla uçuş süresi ile daha iyi hizmet vermekten gurur duyarız.